05392887562
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü 23KG Oto Yıkama Şampuanı

Anasayfa » Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü 23KG Oto Yıkama Şampuanı

Oto yıkama köpüğü nedir? Farklı çeşitte araçların dış yüzeylerinin etkili bir şekilde fırça veya sünger kullanımına ihtiyaç olmadan temizlenmesine imkan sağlayan üründür. Ürün, konsantre olması nedeniyle oldukça ekonomiktir. Fırçasız oto yıkama köpüğü 23KG olarak sitemiz aracılığıyla satışa sunulmuştur. Oto yıkama şampuanı ürünümüz müşterilerimiz tarafından en çok memnun kalınan ürünlerimizden bir tanesidir. Fırçasız, süngersiz, cilalı yıkama özelliğine sahip proximus oto yıkama köpüğü 23KG seçeneğiyle güvenle satın alınabilir. Köpüğümüz içerisindeki özel bileşenler sayesinde istediğiniz performansı sizlere sunacaktır.

En İyi Oto Yıkama Köpüğü

Araçlarını iyi bir şekilde yıkamak isteyen kişiler en iyi oto yıkama köpüğü hangisi? Sorusuna bir cevap arıyor. 23KG ‘lık Proximus yıkama köpüğümüz en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Ürünümüz aracınızın derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Süngerle ovalamaya veya fırça kullanmaya gerek kalmadan uygulama yapmanıza imkan sunar. Kullanım için uygun araç çeşitleri, kullanıma yönelik detaylar yazımızın devamında yer almaktadır. Web sitemizi kaliteli, uygun fiyatlı, cilalı yıkama köpüğü konusunda tercih edebilirsiniz.

  • NOROKS AUTO CAR CARE PROTUCTIONS
  • PROXİMUS OTO YIKAMA
  • ARAÇ YIKAMA KÖPÜĞÜ VE ŞAMPUANI

İçermiş olduğu formül sayesinde aracınızın dış görünümünde üstün temizlik sağlar. Formülündeki Brazilian carnauba wax emisyonuyla aracınıza görsel parlaklık verir. Aracın kaporta ve camlarında durulamadan sonra kimyasal kalıntı, leke bırakmaz.

Ph dengeli seramik kaplama ve boya koruma yapılmış araçların yıkanması için özel olarak geliştirilmiştir.

Oto Şampuanı

Cilalı oto şampuanı oldukça iyi bir şekilde köpürmektedir. Konsantre olduğundan dolayı son derece ekonomiktir. Sitemiz aracılığıyla satışa sunulmuş oto şampuanı, yüksek temizleme gücüne sahiptir. Otomobil yıkama, minibüs yıkama, kamyon yıkama, motosiklet yıkama gibi farklı konularda güvenle kullanılabilir. Oto yıkama şampuanı üretim aşamasında çeşitli testlere tabi tutulmuştur. Aracın yüzeyine zarar vermeden, herhangi bir kalıntı bırakmadan yıkama işlemini ürünümüz sayesinde tamamlayabilirsiniz. Köpük üreten basınçlı yıkama makinesi aracılığıyla ürünümüz kullanılabilir.

Oto köpük şampuanı, köpürme işlemi sırasında araç yüzeyinde yer alan kirlerin çözülmesini sağlar. Yıkama işleminde köpük, araç yüzeyinden kirle birlikte akar. Fırçasız oto şampuanı temizliğiyle sizleri memnun edecektir. Köpüğü, el ve yüz temizliğinde kullanmamanız gerekir. Araçların temizliğinin sağlanabilmesi adına özel olarak üretilmiştir. Artan köpüğünüzü kapağı kapalı bir şekilde, güneş almayan bir ortamda muhafaza etmenizi öneririz.

Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü

Nöroks Kimya, fırçasız oto yıkama köpüğü konusunda kaliteli ürün çeşitleriyle faaliyetlerini sürdürüyor. Özel olarak üretilmiş bu köpük, aracınızda yer alan kirlerin daha hızlı bir şekilde çözülmesine, aracınızın parlaklık kazanmasına katkı sağlayacaktır.

Araç yıkama köpüğü, otomobil temizliğinde kullanılan önemli bir üründür. Köpük ne kadar kaliteli olursa, yıkama işlemi o kadar iyi bir şekilde tamamlanır. İçeriğinde kimyasalların dağılım oranları ve çeşitleri köpüğün kalitesini belirler. Nöroks kimya, hesaplı, kaliteli ürünleriyle müşterilerini memnun edebilmek adına faaliyetlerini sürdürmektedir.

KULLANIM ALANLARI: Arabalar, kamyonlar, tekneler, motor ve motosikletler dahil olmak üzere tüm araçlar için uygundur. Her türlü manuel, amatör yada profesyonel makinede kullanılır. Konsantre üründür. Aracınıza zarar vermez.

KULLANIM ŞEKLİ VE UYGULAMASI: 90 litrelik köpük tankına 1.5 litre koyularak kullanılır. Ayrıca manuel yıkamalar için uygundur. Araç yüzeyindeki kir ve çamurun üzerine araç yüzeyinde boşluk kalmayacak şekilde püskürtülür veya manuel uygulanır. Devamında 200 bar tazyikli su tabancası veya suyla durulama yapılır.

Cilalı Oto Yıkama Köpüğü

Standart köpüklerin amacı genellikle kir çözme işlemini gerçekleştirerek temizliğin suyla daha iyi bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak. Cilalı yıkama köpüğü, kir sökme işleminin yanı sıra, aynı zamanda içeriğindeki özel maddeler sayesinde yıkama sonrası parlaklık kazandırmaktadır. Ürünümüz, genel olarak aracını kendi bahçesinde yıkayan, yıkama işiyle uğraşan kişiler tarafından veya petrol istasyonlarınca tercih edilmektedir.

Oto Yıkama Köpüğü Fiyatları 23KG

Günümüzde oto yıkama köpüğü fiyatları, köpüğün mevcut kalitesine ve köpüğün özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Tekli ve oto yıkama köpüğü toptan ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilir, memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi güvenle alabilirsiniz. 23KG oto yıkama köpüğü fiyatı için iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • Fırçasız süngersiz cilalı köpüklü yıkama.
  • Brazilian carnauba wax emisyonu.
  • Üstün temizlik sağlar.
  • Arabalar, kamyonlar, tekneler, motor ve motosikletler de kullanılabilir.
  • 23 Kg seçeneği
Ürün Görselleri

İçerdiği güçlü formül sayesinde aracınızın dış görünümünde üstün temizlik sağlar. Formülündeki Brezilian carnauba wax emisyonu sayesinde aracınıza görsel bir parlaklık verir. Aracın kaporta ve camlarında durulamadan sonra kimyasal kalıntı ve leke bırakmaz. 23 KG oto yıkama köpüğü fiyatları ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi ve Sipariş için Bize Whatsapp’tan Yazın