05392887562
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Power Paxör Fırçasız Oto Yıkama İlacı

24 Nisan 2017
877 kez görüntülendi
Power Paxör Fırçasız Oto Yıkama İlacı
Power Paxör Fırçasız Oto Yıkama İlacı

Nöroks Kimya – Power Paxör Fırçasız Oto Yıkama İlacı

Ürün Açıklaması

Power Paxör Fırçasız Oto Yıkama İlacı,

İçerik; İçerdiği güçlü formül sayesinde aracınıza ön yıkama yapmadan ve sünger kullanmadan ağır yağ ve kirlerde üstün temizlik sağlar. Formül olarak boyanın PH’na uygundur. Kontrollü köpüğü sayesinde aracınıza görsel parlaklık verir. 90 Lt köpük tankına 1,5 Lt kullanılarak kullanılır. Köpük yapmadı, arabanın çamur ve kirini çıkarmadı diye, 2 kat 3 kat ilaç kullanmaktan kurtarır. Sizi zamandan, sudan ve işçilik maliyetinden tasarruf etmenizi sağlar. En önemlisi de müşteri memnuniyetini sağlar.

Power Paxör Fırçasız Oto Yıkama İlacı
Power Paxör Fırçasız Oto Yıkama İlacı

Kullanım Şekli ve Uygulaması ve Bekleme Süresi

90 LT köpük tankına 1,5 LT ilaç koyularak ilaç yüzeyine boşluk kalmayacak şekilde kir ve çamurun üzerine püskürtülür. Araç eteklerinde kir ve çamur parçalanarak damlama yaptığı görülene kadar ilaç araç üzerinde bekletilir. Akabinde 200 bar tazyikli su tabancası ile durulmaya geçilir.

DİKKAT! Lütfen köpük tankının ve tazyikli su makinesinin doğru basınçlı ayalarla atımına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde ilacın sonuç odaklı yıkama performansı düşürecektir.

Ürün Özellikleri
  • Fırçasız ve süngersiz kullanım
  • Ağır yağ ve lekelere karşı etkili
  • Boyanın PH’na uygun
  • Su ve işçilik maliyetini düşürücü
Ürün Görselleri

İçerdiği güçlü formül sayesinde aracınıza ön yıkama yapmadan ve sünger kullanmadan ağır yağ ve kirlerde üstün temizlik sağlar. Formül olarak boyanın PH’na uygundur. Kontrollü köpüğü sayesinde aracınıza görsel parlaklık verir. 90 Lt köpük tankına 1,5 Lt kullanılarak kullanılır. Köpük yapmadı, arabanın çamur ve kirini çıkarmadı diye, 2 kat 3 kat ilaç kullanmaktan kurtarır. Sizi zamandan, sudan ve işçilik maliyetinden tasarruf etmenizi sağlar. En önemlisi de müşteri memnuniyetini sağlar.

Bilgi ve Sipariş için Bize Whatsapp’tan Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?