05392887562
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Super Magic Oto Lastik Parlatıcısı ve Cilası

24 Nisan 2017
2.085 kez görüntülendi
Super Magic Oto Lastik Parlatıcısı ve Cilası
Super Magic Oto Lastik Parlatıcısı ve Cilası

Nöroks Kimya – Super Magic Oto Lastik Parlatıcısı ve Cilası

Ürün Açıklaması

Super Magic Oto Lastik Parlatıcısı ve Cilası, NOROKS CAR CARE

SÜPER MAGIC

RED TYRE SHİNE [Kırmızı lastik cilası]

Üstün wax formüle özelliği ile lastiğinizde maximum tutuş özelliği sağlayarak uzun süre canlı ve parlak kalmasını sağlar.Ayrıca zamanla lastik üzerindeki kılcal çatlakları kapatır ve lastiği yumuşatarak lastik ömrünü uzatır.

KULANIM ALANLARI: Lastikler, siyah kauçuk paneller, tampon, plastik radyatör, hava filtresi, siyah plastik ve kauçuk motor parçaları, lastik hortumlar, pencere kenarlarındaki lastikler, kapı ve bagaj lastiklerine parlak yeni bir görünüm kazandırır.

Kullanım şekli püskürtme kabına koyularak lastik yüzeyine sünger yardımıyla uygulanır. Lastiklerinizin ilk günkü gibi siyah canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz. Uzun süre parlak ve canlı kalması için saf uygulanır. Normal performans için 1/1 sulandırabilirsiniz.

DİKKAT! Lastik bakım ve parlatıcı temizliği araç yıkamadan sonra yapılırsa daha iyi sonuç ve performans verir. Doğru yapılan lastik bakımı ve temizliği sayesinde araç lastiklerini daha uzun süre kullanabilir siniz. Lastik parlatma uzun süre beklemiş ve zor lekeler olmadığı sürece aracın ve lastiklerinizin temizliğini kolayca kendiniz yapabilirsiniz. Süper Magic lastik cilası ile araç lastiğinizin görünümünde olağan üstü bir farklılık görülecektir.

Ürün Özellikleri
  • 23 ve 5 Kg seçenekleri
  • Sünger yardımıyla uygulanabilir
  • Üstün parlaklık ve canlılık
  • Uzun süreli yüksek performanslı canlılık ve parlak sağlar
Ürün Görselleri

Super Magic Oto Lastik Parlatıcısı ve Cilası Kullanım alanları; Lastikler, siyah kauçuk paneller, tampon, plastik radyatör, hava filtresi, siyah plastik ve kauçuk motor parçaları, lastik hortumlar, pencere kenarlarındaki lastikler, kapı ve bagaj lastiklerine parlak yeni bir görünüm kazandırır.

Bilgi ve Sipariş için Bize Whatsapp’tan Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?