05392887562
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Super Oto Lastik Parlatıcı ve Cilası

24 Nisan 2017
10.510 kez görüntülendi
Super Oto Lastik Parlatıcı ve Cilası
Super Oto Lastik Parlatıcı ve Cilası

Nöroks Kimya – Super Oto Lastik Parlatıcı ve Cilası

Ürün Açıklaması

NOROKS AUTO CAR CARE

SÜPER TYRE SHİNE [SÜPER LASTİK CİLA]

Noroks süper oto lastik cilası aracınızın lastiklerine siyah ve doğal bir görünüm kazandırır. Zarar vermez, sertleşmez, çatlaklara neden olmaz. Aracınızın lastiklerine parlak ve yeni görünüm kazandırır.

KULLANIM ALANLARI: Lastikler, siyah kauçuk paneller, tampon, plastik radyatör, hava filtresi, siyah plastik ve kauçuk motor parçaları, lastik hortumlar, pencere kenarlarındaki lastikler, kapı ve bagaj lastiklerine parlak yeni bir görünüm kazandırır.

DİKKAT! Lastik bakım ve temizliği araç yıkamadan sonra yapılırsa daha iyi sonuç ve performans verir. Doğru yapılan lastik bakımı ve temizliği sayesinde araç lastiklerini daha uzun süre kullanabilir siniz. Lastik parlatma uzun süre beklemiş ve zor lekeler olmadığı sürece aracın ve lastiklerinizin temizliğini kolayca kendiniz yapabilirsiniz. Süper Oto lastik cilası ile araç lastiğinizin görünümünde olağan üstü bir farklılık görülecektir.

KULLANIM ŞEKLİ: Püskürtme kabına koyularak saf bir şekilde temiz bir sünger yardımıyla uygulanır. Lastiklerinizin ilk günkü gibi siyah canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
 • Siyah ve doğal görünüm sağlar
 • Çatlaklara neden olmaz
 • Saf ve konsantre kullanılabilir
 • 5 ve 23 Kg seçeneği
Ürün Görselleri

Nöroks Super oto lastik cila, aracınızın lastiklerine siyah ve doğal görünüm kazandırır. Zarar vermez, sertleşmez, çatlaklara neden olmaz. Aracınızın lastiklerine parlak ve yeni görünüm kazandırır. Otomobiliniz de lastikler, siyah kauçuk paneller, tampon, plastik radyatör, hava filtresi, siyah plastik ve kauçuk motor parçaları, lastik hortumlar, pencere kenarlarındaki lastik fitiller, kapı ve bagaj lastik fitillerin de parlak yeni bir görünüm kazandırır. Püskürtme kabına koyularak saf bir şekilde veya konsantre uygulanır. Temiz bir sünger yardımıyla lastiklerinizin ilk günkü gibi siyah canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgi ve Sipariş için Bize Whatsapp’tan Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. ozankars dedi ki:

  Lastik parlatıcı fiyatı öğrene bilirmiyim

  1. Noroks Kimya dedi ki:

   Merhaba Ozan bey,

   Web sitemizde bulunan iletişim numaramızdan bizlerle irtibat kurarak fiyat hakkında bilgi alabilir ya da https://norokskimya.com/urun-kategori/urun-satis sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?